КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

До 2020 року розроблять нову програму та підручники з української для нацменшин

pexels-photo-261909

До 2020 року в Міністерстві освіти і науки планують розробити нову програму для викладачів української в школах нацменшин, а також двомовні підручники та глосарії.

«Наступні 2 роки ми використаємо для того, щоб вдосконалити викладання української мови в тих місцевостях, де мешкають національні меншини. Це, насамперед, включає зміну навчальних програм для вчителів, щоб вони були підготовлені до двомовного навчання, а також друк нових підручників з української мови та двомовних глосаріїв.

Передбачається й підготовка іншого дидактичного матеріалу для кращого вивчення української мови», – зазначила Лілія Гриневич.

28 вересня Міністерство закордонних справ України спрямувало Закон «Про освіту» на експертизу до Венеціанської комісії, висновок якої очікують у середині грудня. До рішення комісії Україна домовилась з Польщею та Болгарією щодо імплементації мовної статті. А 12 жовтня ПАРЄ ухвалила в своїй резолюції майже всі поправки угорців та румунів.

Також у Міносвіти розробили проект базового навчального плану, в якому прописали кількість годин для вивчення мов національних меншин у початкових класах. Міносвіти планує поступово збільшувати відсоток викладання українською в школах нацменшин так, щоб у старших класах 60% предметів викладали державною мовою.

Нагадаємо, що в Україні відкрився ліцей за естонським та фінським зразком.

Фото: pexels.com

Реклама


The post До 2020 року розроблять нову програму та підручники з української для нацменшин appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share