До уваги студентів 4 курсу денної форми навчання, які пишуть курсові роботи з перекладознавства!

Шановні студенти 4 курсу денної форми навчання!

12 травня 2021 року (середа) з 8.00-20:00 необхідно здати матеріали по курсовій роботі з перекладознавства на кафедру англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця в ауд. 501:

1) роздрукований варіант курсової роботи з перекладознавства;

2) електронний варіант курсової роботи з перекладознавства;

3) довідку про перевірку на плагіат (роздрукований та електронний варіанти), перевірені на будь-якому програмному забезпеченні.

Усі електронні матеріали (курсова робота і довідка про перевірку на плагіат) подавати на USB накопичувачі.

Якщо у Вас немає можливості надати матеріали особисто, будь ласка, надсилайте їх Новою Поштою, але ОБОВ’ЯЗКОВО із доставкою на адресу кафедри: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73, корпус 1, поверх 5, ауд. 501.

Отримувач: лаборант Гущина Світлана Олександрівна, +38 (093) 552-59-71.

З будь-яких організаційних питань можна звернутися особисто до лаборанта кафедри: Гущина Світлана Олександрівна, +38 (093) 552-59-71.