До Землі летить гігантська зірка смерті

Вчені попереджають, що до Землі наближається “гігантська зірка смерті” HIP 85605, яка може привести до загибелі всього живого на планеті.

Це космічне тіло є одним з чотирнадцяти, які направляються до Землі. Імовірність того, що вона досягне Сонячної системи, становить близько 90%, повідомляє видання Ukrnews24.

Астрофізик з Університету Свінбурн Алан Даффі підкреслив, що “предмети майже ніколи не зустрічаються в космосі через те, що відстані великі, але гравітаційний вплив зірки величезний”. На його думку “зірка смерті” може привести до хаосу в Сонячній системі, вплинувши на гравітаційне поле в хмарі Оорта.