Дорожня поліція в Україні: як і на яких трасах вона працює

У Києві почала працювати нова дорожня поліція. На початку вона патрулюватиме чотири траси державного значення.
Дорожня поліція запрацювала у тестовому режимі. В МВС переконують, що це не є нащадки старої ДАІ.
В перший день вони працюватимуть на усіх головних магістралях. На патрулювання виїхало лише 20 екіпажів. Також будуть працювати стаціонарні пости у 8 областях.
“Сьогодні ми запускаємо понад 1200 кілометрів доріг, які будуть патрулюватися силами поліції. Це траси міжнародного та національного значення Київ – Харків, Київ – Зборів, Луцьк – Ковель та Ягодин – Сарни”, – розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.
В патрульній поліції кажуть, що дорожня поліція від них відрізнятиметься не лише тим, що вони будуть патрулювати дорогу, відповідати за безпеку на дорозі. Вони також займатимуться безпекою громадян, виїжджати на спеціальні виклики, які будуть знаходитися в їх периметрі.
В подальшому планується, що на дорогах патрулювання буде одна автівка поліція на кожні 25 кілометрів шляху. Це має зменшити кількість ДТП.
Сьогодні також розпочалась вступна кампанія до школи дорожніх поліцейських. Вони будуть вчитися чотири місяці. Планується набрати 2500 осіб.

+Відео