Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Добкін зізнався, що не доріс до Жадана й Андруховича

Нардеп від “Опозиційного блоку” Михайло Добкін заявив, що йому важко читати твори сучасних українських письменників. російська культура для депутата є ближчою.

“Я читаю книги російському мовою, я поки не знайшов для себе автора української книги, яку я міг би почитати. Але я намагався. Андруховича намагався, також намагався зрозуміти, чому називають культовим Сергія Жадана, але я чи не доріс до їхньої майстерності, чи вони мають зовсім іншого читача. Я їх у жодному разі не критикую, але це не моє”, сказав він у ефірі телеканалу ZIK.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захист надав 7 томів матеріалів на підтвердження невинуватості Добкіна

Добкін наголосив, що живе у Харкові, від якого до російського Бєлгороду 70 км.

“Величезна кількість людей тут має родинні зв’язки з Росією, а саме місто говорить російською мовою. У нас дуже тісні історичні зв’язки, культурні, дуже багато об’єднує. Тому, як би кому це вуха не різало, але в принципі, якщо брати нинішні обставини, то російська література, російська культура, російське кіно, більше навіть радянське, мені є ближчими та ріднішими для душі і серця”, пояснив він.

Народному депутату Михайлу Добкіну оголосили взяття під варту із можливістю внести заставу у 50 млн грн. Під вартою Добкіна триматимуть до 14 вересня.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share