Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Добкін: Донбас ніколи не буде щасливим у складі Росії та поза Україною

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Михайло Добкін переконує, що лінія фронту могла б зараз проходити у Харкові, якби він у 2014 році ухвалив відповідне рішення.
Таку думку він висловив у ефірі телеканалу ZIK.
“І Донецьк, і Луганськ ніколи не будуть щасливими поза Україною… Але якщо вони залишаться самостійними утвореннями, це на все життя ізоляція від усього цивілізованого світу. Якщо увійдуть до складу РФ, це на тривалий час, на десятки років, може, і назавжди буде ізоляцією від всього світу. Ні інвестицій, нічого, що розвиває. Повна стагнація”, – зауважив парламентар.
На його думку, у складі України окуповані території Донбасу мають можливість отримувати все те, що отримують інші регіони в незалежній державі.
“Але за однієї умови – якщо їх будуть поважати. Якщо не будуть – жодні блага цивілізації, жодні блага не будуть в радість”, – додав політик.
Крім того, нардеп прокоментував появу так званого “русского мира” на Сході України, зокрема на Харківщині, коли він був там очільником ОДА.
Якби я хотів у 2014 році, то Донецьк і Луганськ були б в тилу лінії фронту, а лінія фронту проходила б у Харкові. Принаймні, могла б проходити територією Харкова. Я народився в Харкові. Я вважаю себе дитиною міста Харкова… Я тоді це робив несвідомо. Я сьогодні можу сказати вже, зрозумівши наслідки, що сталося, що було б, які б трагедії, руйнування, емоції були б у людей, якби, не дай Бог, у Харкові була війна. З плином часу я можу сказати: так, це було суперправильне рішення. І не тому, що я – патріот, а тому, що іншого рішення бути не могло, – підкреслив Добкін.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share