«Дніпрогаз» досі не підключив котельні УМСФ до системи

person-woman-coffee-cup

«Дніпрогаз» досі не підключив котельні Університету митної справи та фінансів до газорозподільної системи.

Профком та студентський парламент УМСФ повідомили, що «10 листопада 2017 року навпроти будівлі ПАТ «Дніпрогаз» відбувся мітинг, ініційований студентським парламентом та профспілковим комітетом Університету, з метою забезпечення реалізації прав на нормальні умови навчання та роботи шляхом відновлення газопостачання до навчальних корпусів та гуртожитків Університету.

Перемовини з представниками ініціаторів мітингу завершилися ультиматимом ПАТ «Дніпрогаз» щодо можливості підключення Університету до газорозподільчої системи за умови надання Міністерством освіти та науки гарантійного листа щодо виділення коштів Університету на реконструкцію вузлів обліку у 2018 році.

14 листопада делегація студентського парламенту відвідала Міністерство освіти та науки. Відбулися зустрічі з Міністром освіти і науки Лілією Михайлівною Гриневич, її заступниками Юрієм Михайловичем Рашкевичем та Романом Володимировичем Гребою, керівниками департаментів та управлінь. За результатами зустрічей працівниками Міністерства оперативно був підготовлений та направлений факсом на ПАТ «Дніпрогаз» такий необхідний нам лист. Дякуємо Міністру та працівникам Міністерства за професійність, оперативність та підтримку!

Станом на кінець робочого дня 15 листопада ПАТ «Дніпрогаз» ніяк не відреагував на гарантії Міністерства і так і не підключив котельні УМСФ до газорозподільної системи, що дозволяє сумніватися у щирості їх заяв та пропозицій у п’ятницю. То яких ще листів та гарантій і від кого потрібно монополісту, щоб майбутнє України могло у нормальних умовах жити та навчатися?»

Нагадаємо, що студенти УМСФ анонсували акцію протесту через холод у виші та гуртожитках.

Фото: pexels.com

Реклама

The post «Дніпрогаз» досі не підключив котельні УМСФ до системи appeared first on Студвей.