Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Дмитро Шепелєв відповів на детекторі брехні, чи вкрав він зниклі гроші Жанни Фріске

Телеведучий Дмитро Шепелєв на російському телебачення в програмі Андрія Малахова пройшов поліграф, аби розставити крапки над “і” у скандальній історії навколо померлої коханої.
Про це розповіли на StarHit.
У Дмитра запитали про те, як використовувались гроші, зібрані на лікування Фріске, після її смерті.
За договором, який уклала сама Жанна з “Русфондом”, всі гроші, які залишилися після її лікування, навіть у випадку смерті повинні були піти на лікування важкохворих дітей. Всі кошти за десять днів до смерті Жанни, всю суму, з рахунку зняла її мати, – розповів цивільний чоловік покійної Фріске.
Цю ж інформацію підтвердив і детектор брехні.
В програмі ведучого також запитали про те, чи справді Дмитро використав гроші з лікування Фріске на побудову будинку, на що він відповів, що його з Жанною вони придбали у “рівній частковій власності”, а ремонт у ньому ведучий зробив за власні кошти.
Щодо стосунків батьків Жанни з ним та його чотирирічним сином Платон, Шепелєв відповів різко.
Син Платон і Дмитро Шепелєв
“Їхні побачення розписані судом. Але і до суду я не забороняв їм спілкуватися. Я навіть наполягав, щоб вони частіше бачилися. Але батьки Жанни не хочуть їздити до онука, вони хочуть, щоб я возив його як собачку до них за місто”, – обурено додав Дмитро.
До слова, батько Жанни Фріске Володимир Борисович також погодився пройти детектор брехні, проте не знайшов вільного часу для цього у своєму графіку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share