КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Для школярів відкриють безкоштовну велошколу

У Вінниці з’явиться перша муніципальна велошкола, в якій навчатимуться всі бажаючі. Учнів навчатимуть їздити на двоколісних, правилам дорожнього руху та як себе поводити у дорозі.

«Уже вибрали ділянку у Центральному парку і нанесли на асфальті розмітку, яка відповідає державним стандартам України та ПДР. Також поставили частину дорожніх знаків, — розповідає Gazeta.ua керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін. — Спочатку плануємо створювати дві групи по вісім чоловік у кожній. Така кількість дозволить інструкторам максимально охопити увагу учнів. Якщо буде великий наплив бажаючих, групи розширимо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськрада безкоштовно утеплює багатоквартирні будинки

Кошти на відкриття будуть виділені у рамках швейцарського проекту. Навчання у школі триватиме близько місяця.

«Викладати будуть працівники дитячої юнацької школи, також долучать активістів, які займаються велоспортом. В кінці хочемо створити щось на зразок прав, але для велосипедистів, також розробимо сертифікат», — каже Андрій Сорокін.

Заклад запрацює навесні наступного року. Зараз планують закупити обладнання та вісім велосипедів.

Державна архітектурно-будівельна інспекція у Вінницькій області зареєструвала готовність до експлуатації нової сонячної електростанції Чорномин Піщанського району.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share