Для школярів відкриють безкоштовну велошколу

У Вінниці з’явиться перша муніципальна велошкола, в якій навчатимуться всі бажаючі. Учнів навчатимуть їздити на двоколісних, правилам дорожнього руху та як себе поводити у дорозі.

«Уже вибрали ділянку у Центральному парку і нанесли на асфальті розмітку, яка відповідає державним стандартам України та ПДР. Також поставили частину дорожніх знаків, — розповідає Gazeta.ua керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін. — Спочатку плануємо створювати дві групи по вісім чоловік у кожній. Така кількість дозволить інструкторам максимально охопити увагу учнів. Якщо буде великий наплив бажаючих, групи розширимо».