Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Депутат приховав бізнес в окупованому Криму – ЗМІ

Депутат Харківської обласної ради від “Опозиційного блоку” Олександр Губін приховав частку дружини у фірмі в окупованому Криму.

Про це повідомляє група антикорупційних та інформаційних проектів Bihus.info.

Юристи групи звернулись до Національного антикорупційного бюро із заявою про декларування завідомо недостовірної інформації.

Згідно з декларацією депутата за 2016 рік в окупованому Криму його родина не має бізнесу. Тим часом, у Єдиному реєстрі юридичних осіб РФ є відомості про внески Ірини Губіної до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 млн рублів.

Дві з цих фірм – ТОВ “Престиж Автомоторс” і ТОВ “Престиж Авто Крим” – зареєстровані на території окупованого Криму за російським законодавством. Партнером Ірини Губіної в ТОВ “Престиж Авто Крим” є депутат Харківської міськради Ігор Аріх, який також не вказав цю фірму в декларації.

У власності депутата та його дружини 5 земельних ділянок, житлові будинки на 171,1 кв. м у Терновій і 43,1 кв. м у Харкові, житловий будинок, комплекс 8642 кв. м у Васищево, нежитлові приміщення площею 160,8 кв. м у Ялті, і ще два житлових будинки.

Подружжя Губіних володіє 13-ма транспортними засобами, серед яких три автомобілі марки Mercedes Benz, Toyota RAV4 та Porsche Cayenne.

Також у власності родини п’ять елітних годинників, у Ірини Губіної є шуба з шиншили та коштовні ювелірні вироби.

В розділі “Корпоративні права” депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств ПП “Транс-Інвест”, ТОВ “Престиж Авто Сіті”, ТОВ “Рибацько-мисливський клуб “Фортуна”, ПП “Транс-інвест”. У Ірини Губіної задекларовано внески у ПП “ТМ Віра”.

Дохід депутата від підприємницької діяльності за рік склав 406 тис. грн, а його дружини 300 тис. грн.

В декларації Губін вказав, що позичив іншим людям $1,5 млн, в готівці він та дружина тримають $250 тис. і 2,5 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Криму повно “Рошену” – Джемілєв

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share