Декана уманського вишу затримали за хабар 3000 гривень

money

Правоохоронці затримали декана одного з факультетів Уманського національного університету садівництва. Він вимагав від студента 3000 гривень за сприяння у здачі сесії.

Звісткою про затримання поділилася прес-служба прокуратури Черкаської області. Декана затримали під час отримання частини обумовлених коштів сумою 2000 гривень. Гроші вилучили в ході огляду місця події.

Наразі триває розслідування у кримінальному провадженні за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За злочин декану загрожує ув’язнення від 5 до 10 років.

Нагадаємо, раніше в Рівному зафіксували 7 повідомлень про випадки корупції у вищих навчальних закладах. Про них студенти повідомили до спеціалізованої юридичної приймальні.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Декана уманського вишу затримали за хабар 3000 гривень appeared first on Студвей.