unisef

Дев’ятнадцятирічна сирійська активістка Музун Алмеллехан стала наймолодшим послом доброї волі ЮНІСЕФ – дитячого фонду ООН, а також першим у світі біженцем на цій посаді.

«Історія хоробрості й сили духу Музун надихає нас усіх. Ми дуже пишаємося тим, що тепер вона буде послом ЮНІСЕФ, а також дітей з усього світу», – вважає заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ Джастін Форсіт.

Сама дівчина дуже рада своїй роботі з ООН. Вона допомагає дітям, які постраждали в конфліктах, та бореться за їхню можливість учитися.

У 2013 році Алмеллехан разом із родиною втекла з Сирії в Йорданію, де кілька років прожила в таборі для біженців Заатар. Там вона почала виступати на підтримку права на освіту для дівчаток. Дитячий фонд ООН підтримав активістку, після чого вона переїхала до Великобританії і продовжила свою діяльність.

Нагадаємо, голова Федерації жінок за мир у всьому світі Моріко Хорі має намір сприяти залученню японських абітурієнтів до навчання в Україні. Про це вона розповіла під час зустрічі з міністром освіти і науки України.

Фото: educationcannotwait.org

Реклама

The post Дев’ятнадцятирічна дівчина з Сирії стала першим біженцем-послом доброї волі дитячого фонду ООН appeared first on Студвей.