Двоє українців увійшли до рейтингу найкращих учителів світу

1584617650-4376

«Нобелівка» для вчителів Global Teacher Prize 2020 назвала двох українців серед ТОП-50 найкращих учителів світу.

Наталя Гладких та Олександр Жук пройшли відбірковий етап серед 36 тисяч учасників.

Далі їх чекає відбір до найкращої десятки. Нагородять вчителя-переможця 2020 року у жовтні в Лондоні.

Найкращий вчитель отримає $1 мільйон та можливість впливати на освіту на всій планеті.
natalia_gtp
Наталя Гладких – спеціальний педагог, яка понад 9 років навчає дітей з інвалідністю.

Вона заснувала власну інклюзивну школу та «Космотабір» для дітей з інвалідністю.

У 2017 Наталя стала однією з п’яти найкращих вчителів України.
oleksandr
Олександр Жук – вчитель інформатики, який вивчив жестову мову, щоб ділитися з дітьми з порушеннями слуху тонкощами IT.

Він також створив енергокоманду, робить з учнями роботів і сонячні панелі, і три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку.

У 2018 році він став найкращим вчителем України та потрапив у престижний рейтинг Топ 30 до 30 років від видання Kyiv Post.

Нагадаємо, п’ять українців увійшли до рейтингу молодих та успішних лідерів від Forbes.

The post Двоє українців увійшли до рейтингу найкращих учителів світу appeared first on Студвей.