Двоє студентів стали «зірками мережі» після сну на парі

Bed

Двоє студентів Східного баптистського університету Техасу (США) у незвичний спосіб допомогли один одному виспатися. Після того, як їхній товариш опублікував на своїй Twitter-сторінці фото сну студентів, хлопці прославилися серед користувачів глобальної мережі.

Твіт із фотографією 18-річних Бенджаміна «Люка» Даєса та Шемара Гайса зібрав уже більше 107 тисяч ретвітів та більше 283 тисяч уподобань. Автор знімка зробив його під час лекції з американської історії.

Обидва хлопці зізналися виданню BuzzFeed: це був не перший раз, коли вони задрімали під час заняття. Студенти також підкреслили, що не планували займати саме такі пози – це у них вийшло випадково.

Користувачі соціальної мережі одразу почали жартувати. Один з них, наприклад, затвітив уривок тексту відомої пісні Білла Візерса під назвою «Lean On Me».

Нагадаємо, раніше американський науковець Аспірантського богословського союзу в Каліфорнії Келлі Балкелей створив базу даних про сни. Він також визначив та пояснив значення п’яти найбільш розповсюджених серед них.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Двоє студентів стали «зірками мережі» після сну на парі appeared first on Студвей.