КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Дайджест можливостей на червень

компас

Програма Vermont Law School для журналістів у США, театральна школа у Сербії та можливість довготривалого волонтерства в Іспанії.

Обмін Reality vs. Cyberspace

Тема молодіжного обміну Reality vs. Cyberspace – простір, час, сучасні технології. Мета проекту – організувати зустріч молодих людей із різних країн, створити умови для спілкування й обміну. У програму включено інтерактивні ігри, а також передбачено відвідини німецьких міст.
Потенційні учасники (16-25 років) повинні мати активну громадську позицію та бажання розвиватися.

Умови: учасники забезпечуються квитками в обидва боки; організатори беруть на себе витрати на проживання та харчування, внесок за участь – €20.
Коли, де: 31 липня – 7 серпня 2017 року, м. Вольмірштедт, Німеччина
Дедлайн: 18 червня

Волонтерство в Іспанії

Довготривалий волонтерський проект в Іспанії, спрямований на соціальну інтеграцію молоді з обмеженими можливостями в регіоні Мурсії шляхом неформальної освіти.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Транспорт, віза, проживання, харчування, страхування та кишенькові гроші забезпечуються грантом від Європейської Комісії.
Коли, де: 11 вересня 2017 – 10 серпня 2018, Мурсія, Іспанія
Дедлайн: 31 травня

Театральна програма в Белграді

Двотижнева театральна програма для акторів і діячів театру в Белграді (Сербія). У програмі воркшопи, театральні імпровізації, зустрічі, відео-презентації.
До участі запрошують професійних і напівпрофесійних акторів, режисерів, інших театральних артистів, танцюристів, студентів у цих сферах та усіх, зацікавлених в театральному мистецтві.

Умови: вартість переїзду та проживання компенсується
Коли, де: 16–29 липня, Сербія
Дедлайн: якомога швидше

хлопець

Магістратура в Китаї

Програма передбачає навчання на магістратурі протягом одного року в університеті Циньхуа в Китаї.
Спеціальності: публічне адміністрування, міжнародні відносини, економіка та бізнес.

Умови: покриття витрат на навчання, проживання та харчування, тревел-грант, кошти на купівлю підручників і ноутбука (за потреби), освітня подорож країною, персональна стипендія у розмірі $3 500
Коли, де: протягом одного року, Китай
Дедлайн: 28 вересня

Тренінг для молодіжних працівників «Заплутана історія»

Міжнародний тренінг з розробки методів неформальної освіти на тематику історичних перспектив у фокусі Голокосту. Під час тренінгу представники Німеччини, Польщі та України спільно працюватимуть над розробкою та вдосконаленням методів для історичної та неформальної освіти в контексті зростаючої різноманітності поглядів.
Робоча мова – англійська.

Умови: учасникам оплачують квитки, а також витрати на проживання та харчування.
Внесок за участь – €30.
Коли, де: 3–8 липня 2017 року, с. Кшижова, Польща.
Дедлайн: 31 травня

Курс у сфері медицини Developing and Organizing a Trauma System and MCS Organization

Досвідчені лікарі, медсестри та парамедики запрошуються до участі в практичному курсі, який відбудеться в Хайфі, Ізраїль. У програмі передбачене навчання та воркшопи.

Умови: участь безкоштовна, переліт і проживання забезпечують організатори
Коли, де: 22 жовтня – 3 листопада 2017 року, Ізраїль
Дедлайн: 1 липня

MezhyhiryaFest 2017

Тематичний фестиваль для журналістів-розслідувачів. Проводиться щороку до Дня Журналіста в колишньому маєтку екс-президента України Віктора Януковича.
У програмі фестивалю дискусії й обговорення викликів для журналістів, пов’язаних зі світом «пост-правди»: тиском влади та взаємодією з інформаційним суспільством, численні майстер-класи з цифрової безпеки для журналістів, роботи з соціальними мережами та новими форматами подачі суспільно-важливої інформації.

Умови: участь безкоштовна
Коли, де: 10–11 червня, Межигір’я
Дедлайн: 7 червня

Знімок екрана 2017-05-24 о 21.18.31

Тренінг з візуалізації даних DW Akademie

Протягом 10–11 червня в Одесі пройде тренінг з візуалізації даних для громадянських журналістів. Ти навчишся обробляти дані, дізнаєшся, які форми та кольори краще використовувати для інфографіки, освоїш програми для інфодизайну й ознайомишся з особливостями візуального сприйняття людини.

Умови: учасників з інших міст забезпечують проживанням. Усім учасникам буде надано харчуванням під час тренінгу. Проїзд компенсують тільки в одну сторону.
Коли, де: 10–11 червня, Одеса
Дедлайн: 1 червня

Літня школа для журналістів Vermont Law School

Одна з кращих американських правничих шкіл запрошує журналістів з усього світу до літньої школи для поліпшення журналістських навичок і поглиблення знань правових норм з охорони навколишнього середовища. Для участі в школі необхідно заповнити заявку та сплатити реєстраційний внесок у розмірі $60.

Умови: учасники школи отримуватимуть стипендію у розмірі $1 250, також організатори оплачують проживання, навчальні матеріали та навчання в школі. Учасники можуть приїжджати разом із сім’єю.
Коли, де: протягом 2-ох тижнів у червні-липні, США
Дедлайн: 1 червня

Стань волонтером у Польщі

Організація «Стелла» шукає учасника для соціально-активного 10-місячного ЄВС-проекту у Польщі. Метою проекту є підвищення соціальної активності й обізнаності громади, особливо щодо волонтерства: розповсюдження інформації про місцеві та міжнародні можливості волонтерства серед мешканців Свентокшиського воєводства, особливо – молодих людей.

Умови: транспортні витрати, віза, проживання, харчування, страхування та кишенькові гроші забезпечуються грантом від Європейської Комісії
Коли, де: 1 вересня 2017 – 30 червня 2018, Кельце, Польща
Дедлайн: 10 червня

The post Дайджест можливостей на червень appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share