Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Дайджест можливостей на травень

ДРУЗІ

Програма The Falling Walls для журналістів у Берліні, волонтерство у сфері культури в Польщі та можливість стати молодіжним делегатом від України до ООН.

Літня школа соціальних інновацій в Італії

Університет University of Bologna спільно з AICCON приймає заявки на другий сезон літньої школи Social Innovation Community Summer School (SUMSIC 2017). Для участі в школі необхідно відправити повне CV та заявку на dse.sumsic2017@unibo.it. Кандидати повинні підтвердити свою участь у школі та сплатити 50 € до 17 травня 2017 року.

Умови: організатори оплачують обіди, перерви на каву, екскурсію з гідом по місту Болонья та соціальний обід. Транспортні витрати, проживання й інші витрати за рахунок учасників школи.
Коли, де: Італія, 26-30 червня 2017
Дедлайн: 3 травня

The Falling Walls Fellowship for Journalists

Falling Walls – унікальна міжнародна платформа для лідерів світу науки, бізнесу, політики, мистецтва та суспільства. У межах програми журналісти зможуть відвідати конференцію Falling Walls, лабораторію Falling Walls і різні заходи Falling Walls у Берліні 8-9 листопада 2017 року.

Умови: організатори оплачують транспортні витрати (економ-класом), проживання (3 ночі), реєстрацію для участі в конференції та харчування (сніданок у готелі та їжа на заходах програми).
Коли, де: Берлін, Німеччина, 8-9 листопада 2017
Дедлайн: 25 червня

Стань «Молодіжним делегатом від України до ООН»

Мрієш виступити від імені української молоді y штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку? Бажаєш дізнатися про роботу ООН зсередини та спробувати себе у ролі дипломата? Готовий волонтерити та працювати з молодіжними організаціями протягом наступного року в Україні? Програма «Молодіжний делегат від України до ООН» для тебе.

Умови: кошти на дорогу й інші витрати покриваються спонсорами (деталі уточнювати в організаторів)
Коли, де: заходи протягом року
Дедлайн: 19 травня

дружба

Warsaw East European Conference

Триває прийом заявок на участь у ХІV міжнародній конференції Warsaw East European Conference від Studium Europy Wschodniej UW.

Умови: плата за участь для студентів – 20 €, учасниками самостійно покриваються витрати на проживання
Коли, де: Польща, 10-13 липня
Дедлайн: 15 травня

Викладай англійську в Іраку

Цікава можливість поволонтерити у ролі викладача англійської у місцевому університеті в Іраку. Викладацький досвід буде плюсом, проте не є обов’язковою вимогою. Усі витрати на проживання, харчування та додаткові розтрати покриваються програмою.

Умови: усі витрати покриваються організаторами (окрім перельоту)
Коли, де: 9-30 червня 2017, Ірак, the Catholic University in Erbil and Alqosh (a historic mountain town)
Дедлайн: 30 квітня

Magnum Photography Awards 2017

Другий рік поспіль LensCulture та легендарне фотоагентство Magnum проводять спільний конкурс Magnum Photography Awards, щоб знайти кращих сучасних фотографів. Приймають роботи в шести категоріях: документальне фото, вуличне, художнє фото, репортаж, портрет і відкрита категорія.

Умови: участь у конкурсі платна – від 20 $
Коли, де: онлайн
Дедлайн: 16 травня

Програма для молодих журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС

Маєш досвід висвітлення євроінтеграції та проживаєш у Києві? Тоді не проґав можливість поглибити знання про ЄС завдяки програмі для молодих журналістів від Centre for Euro-Atlantic Integration and Democracy та Інститут світової політики / Institute of World Policy. У програмі – тренінги з експертами, навчальні візити до країн Вишеградської четвірки та до Брюсселю.

Умови: організатори покривають витрати на дорогу та проживання для учасників під час навчальних поїздок до країн Вишеградської четвірки та Брюсселю
Коли, де: Київ, Брюссель і країни Вишеградської четвірки (дати будуть відомі після 10 травня)
Дедлайн: 5 травня

друзі

Конкурс Проекту USAID «Прозора енергетика» для журналістів-розслідувачів

Конкурс від DiXi Group на підготовку матеріалів, що розкривають суспільно важливу інформацію у сфері енергетики. Подавай ідеї сюжетів або журналістських розслідувань на національному та регіональному рівнях.

Дедлайн: 30 квітня

Тренінг у Фінляндії All About You

Організація «Стелла» шукає учасників для надзвичайно цікавого короткострокового тренінгу у Фінляндії. Тренінг All About You – це проект про сексуально-статеве виховання, спрямований на забезпечення інноваційної методології неформальної освіти для молодіжних працівників.

Умови: витрати на переліт, проживання та харчування покриваються організаторами. Участь – 30 €.
Коли, де: 16-21 червня 2017, Сауво (Турку), Фінляндія
Дедлайн: 29 квітня

Літня Школа Association with the EU: what does it mean for You

Програма Літньої школи включає лекції українських і зарубіжних викладачів і експертів з права ЄС, практичні заняття (дискусії, ділові ігри, ситуаційні вправи, кейси), інформаційно-освітні візити до Представництва ЄС в Україні й Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, майстер-класи від юристів провідних українських юридичних фірм, культурну програму.

Умови: участь безкоштовна. Організатори покривають витрати іногородніх учасників на проживання, транспортні витрати учасників не відшкодовуються.
Коли, де: 26 червня – 3 липня, Київ
Дедлайн: 1 червня

друзі

Волонтерство у Польщі у сфері культури

Довготерміновий ЄВС-проект у сфері культури та мистецтва в Польщі. Подавати заявки можуть усі зацікавлені у відповідній тематиці. Резюме та мотиваційний лист надсилай на teatrbrama.evs@gmail.com.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів – організаторами покривають проживання, харчування, страхування та щомісяця виплачують кишенькові гроші
Коли, де: Польща (Goleniow), 1 жовтня 2017 – 30 вересня 2018
Дедлайн: 18 червня

Освітній проект In Between

In Between – це освітній проект для молоді віком від 18 до 25 років, який передбачає семінари й освітні візити до Польщі, Боснії та Герцеговини, Німеччини та прикордонних регіонів інших країн. Заявка на участь – http://inbetween.enrs.eu/application/

Умови: кошти на дорогу та проживання частково покриваються організаторами
Коли, де: у програмі воркшопи у Польщі (1-5 липня) та навчальні візити до інших країн (6-13 липня)
Дедлайн: 8 травня

Тренінговий курс у Вірменії Employ your Ability 2

Тренінговий курс Employ your Ability 2 – це можливість більше дізнатися про ситуацію з працевлаштування в Східній Європі й інших країнах, ознайомитися з рівнем безробіття та можливостями пошуку нових робочих місць. До участі запрошуються молоді лідери, молодіжні працівники й активна молодь, зацікавлена у темі.

Умови: участь – 25 €, кошти на проживання, харчування та дорогу покриваються організаторами
Коли, де: 10-17 червня 2017 року, Торосгюх, Вірменія
Дедлайн: 29 квітня

The post Дайджест можливостей на травень appeared first on Студвей.

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share