КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Дайджест конкурсів на червень

робоче місце

Конкурс для українських художників у сфері contemporary art, відкрите змагання для дизайнерів і нагорода за студентський проект у сфері міжнародних проблем розвитку.

Фотоконкурс The Felix Schoeller Photo Award

Відкритий конкурс фотографії The Felix Schoeller Photo приймає роботи у восьми категоріях – від «Архітектури» до «Документальної фотографії». Умови та деталі шукай на офіційному сайті конкурсу.

Приз: 10 000 € для володаря гран-прі, 2 000 € – для восьми переможців у категоріях
Дедлайн: 31 травня

Конкурс для дизайнерів Create the Future

Відкрито прийом заявок на конкурс для дизайнерів Create the Future. Учасникам потрібно представити інноваційну ідею продукту, який зможе зробити вагомий внесок у розвиток економіки та суспільства.

Приз: головний приз – 20 000 $, нагорода за кращий дизайн у кожній з категорій – комп’ютер або планшет HP
Дедлайн: 1 липня

The Alfred Fried Photography Award

Фотоконкурс, присвячений пам’яті австрійського журналіста та пацифіста Альфреда Фріда. До участі приймаються роботи професійних фотографів, присвячені боротьбі за мир та ідеї безконфліктного майбутнього. Роботи фотографів віком від 14 до 18 років приймаються в окремій категорії.

Приз: 10 000 €
Дедлайн: 4 червня

робота

Конкурс молодих українських художників

Щербенко Арт Центр оголошує про старт прийому заявок до п’ятого конкурсу молодих українських художників «МУХі 2017». Учасникам слід зібрати щонайменше 3 мистецькі проекти, що мають відношення до сфери contemporary art.

Приз: переможець отримає грошову премію – 40 000 грн, участь у мистецькій резиденції в Чехії та можливість реалізувати власний проект у галерейному просторі Щербенко Арт Центру у 2018 році. Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії у розмірі 15 000 грн та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проекту. Десять фіналістів конкурсу стануть учасниками групової виставки, яка відбудеться у листопаді 2017 року.
Дедлайн: 20 червня

Конкурс ідей у сфері чистих технологій ClimateLaunchpad

Маєш круту ідею і хочете перетворити її на бізнес? Тоді подавай заявку на найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC. ClimateLaunchpad охоплює ClimateLaunchpad Bootcamp в Києві 16-17 червня, 6 тренінгових сесій, національний фінал на початку вересня, європейський фінал на Кіпрі в жовтні, доступ до програми акселерації Climate-KIC Accelerator.

Приз: грошові призи 10 000, 5 000, 2 500 € для топ-3 команд
Дедлайн: 28 травня

Hasselblad’s Masters 2018 Competition

Конкурс від Hasselblad для професійних фотографів, які знімають на цифрові, плівкові камери або дрони. Знімки приймаються в 11 категоріях, одна з яких – для фотографів до 21 року.

Приз: фотообладнання Hasselblad, участь у виставках, друк фотокниги
Дедлайн: 10 червня

робоче місце

Конкурс у рамках міжнародного молодіжного кінофестивалю

PLURAL+ – міжнародний молодіжний кінофестиваль, який заохочує молодих людей з усього світу вивчати питання міграції, розмаїття та соціальної інтеграції та ділитися своїм творчим баченням зі світом. Конкурсантам необхідно створити відео на одну з тем: міграція, різноманітність, соціальна інтеграція. До участі допускається будь-який стиль і жанр.

Приз: переможець у кожній віковій категорії отримає приз – 1 000 $. Одного переможця конкурсу буде запрошено до Нью-Йорку. Організатори оплачують усі витрати пов’язані з поїздкою (авіапереліт, проживання в готелі).
Дедлайн: 4 червня

Конкурс есе для молодих економістів

Всесвітня торгова організація пропонує молодим економістам взяти участь у конкурсі есе. Учасниками можуть бути кандидати, які навчаються на аспірантурі або отримали ступінь кандидата наук не пізніше двох років тому та не старші 30 років.

Приз: переможець отримає 5 000 CHF, його роботу презентуватимуть на щорічній зустрічі European Trade Study Group.
Дедлайн: 2 червня

Міжнародний студентський конкурс Geneva Challenge

Конкурс Advancing Development Goals Contest створений з метою стимулювати інновації в галузі різних дисциплін і контекстів. Студентам необхідно визначити одну з проблем працевлаштування, провести міждисциплінарний аналіз і запропонувати інноваційне рішення.

Приз: перше місце – 10 000 CHF, друге місце – 5 000 CHF, третє місце – 2 500 CHF; фіналістів буде запрошено до Женеви для представлення проектів
Дедлайн: команді необхідно подати заявку до 25 травня 2017, проекти приймаються до 31 липня

The post Дайджест конкурсів на червень appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share