Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Гурт “Очеретяний кіт” презентував новий альбом: фото

Вінницький гурт “Очеретяний кіт” презентував новий альбом під назвою “Налягай на весла”. До збірки увійшли як авторські твори, так і обробки народних пісень.
Відомі українські музиканти прийшли привітати “Очеретяний кіт” з виходом нової платівки – гурт “Гайдамаки”, гурт “Фіолет”, Мирослав Кувалдін (гурт “The VYO”), гурт “Сонячна машина”, гурт “Фата Моргана”, Анатолій Секретарьов, Богдан Куценко, гурт “Тарута”, гурт “Vroda”.

Особливостями збірки є не тільки класичні “котячі нариси” з буденності яскравих героїв, але й кілька дуетів. Найбільш монументальним та епічним твором є обробка народної пісні “Їхали чумаки”.
Разом з “Очеретяними котами” цю пісню записали гурти: “Гайдамаки”, “ДахаБраха” та неперевершена Катя Chilly.

Ще два яскравих дуети записано з Тонею Матвієнко та Мавкою (Ірина Скрипнікова). Першу композицію “Електричка”, яку шанувальники гурту знають ще з кінця 90-х, записано разом з автором Анатолієм Секретарьовим, якому у 2017 році виповнилось сімдесят. А також пісня “Піють півні” з Міськом Барбарою (“Мертвий півень”).
Особливістю оформлення є два настрої сприйняття пісень, в залежності яким боком зачиняти альбом. З одного боку філософськи спокійні мотиви від генія сучасного живопису Івана Марчука, зачиняєте по-іншому, і ви в блискавичній мінімалістичній експресії львівської художниці Наталки Хавки.

Гурт “Очеретяний кіт” приймає участь у заходах волонтерської організації “Музичний Батальйон”.
Пісня “Шлях на Мар’їнку” – це музично-поетичний нарис-пригода українських музик на сході в зоні АТО.
Диск записано на студії Crystal Sound за сприяння Творчого Об’єднання “Музичний Батальйон”. Режисер Сергій Тягнирядно.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share