Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Гроші легше знайти, ніж режисера” – Василь Шкляр про новий фільм

Письменник Василь Шкляр розповів про свій новий роман та роботу над фільмом.

“Зараз завершую роман, який вийде на початку серпня “Троща”. Троща це цікаве, маловідоме слово. Воно означає очерет в деяких західних областях. Та драма, яка буде описана в моєму романі, відбулася в очеретах. Там сиділи хлопці, як у криївці, тільки в очеретах. Там їм було дуже зручно, там була вода. Є де скупатися, є де напитися, є де щось зварити. Там і розігралася ця драма. Коли поставив останню крапку в романі, аж здригнувся. Написав галицьким діалектом. Бандерівська тема ще має своїх учасників і очевидців. Спілкувався зі зв’язковою УПА Ганною Зеленою та командиром сотні Мирославом Семчичем”, – каже Василь Шкляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Донбас не вартий життів найкращих українців” – Василь Шкляр

Письменник відвідав вручення премії “Коронація слова”, де отримав відзнаку за кіносценарій “Характерник”.

“Щоб зняти шедевр на таку тему треба мати кіноіндустрію У нас її немає. Ми тільки починаємо знімати українське кіно. Колись казав що проблема в грошах. Сьогодні вважаю, що гроші легше знайти, ніж режисера”, – каже Шкляр.

За сценарієм “Характерник” буде відзнято фільм. За словами письменника це має бути “якщо хочете якісний сучасний історичний бойовик про козацький “спецназ” часів кошового Івана Сірка.

Роман українського письменника Василя Шкляра “Чорний ворон” перетворять на телефільм з 4 серій. Екранізацію роману зробить телеканал “1+1”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share