Гранти червня для студентів і науковців

робоче місце

Грант на дослідження Антарктики, можливість навчання в Австралії та дослідницька програма в Японії.

Наукові гранти для досліджень Антарктики

Науковці з України, які перебувають на початковому етапі кар’єри, можуть отримати грант для проведення досліджень у Антарктиці. Для подачі заявки слід заповнити онлайн-форму.

Грант: 15 000 $ на дослідження + відшкодування додаткових витрат (віза, переліт)
Дедлайн: 1 липня

Гранти на дослідження в Болгарії

Центр післядипломної освіти Софії у Болгарії запрошує молодих учених з усього світу взяти участь у конкурсі грантів на дослідження в галузі гуманітарних і соціальних наук терміном від 2 до 5 місяців. Кандидати на момент подачі заявки повинні вже мати ступінь PhD або його еквівалент в галузі гуманітарних або соціальних наук.

Грант:щомісячна стипендія в розмірі 700 €, оплата проживання в Софії, транспортних витрат (400 €), відшкодування витрат на проведення дослідження (250 €)
Дедлайн: 31 травня

Навчання та проведення досліджень у Австралії

Українські студенти, випускники та науковці можуть подавати заявки на участь у стипендіальній програми Endeavour на навчання та проведення досліджень у Австралії. Подавати заявки можна на всі спеціальності магістратури й аспірантури.

Грант: тревел-грант у розмірі 3 000 $, оплата навчання, стипендія, медичне страхування
Дедлайн: 30 червня

ноут

Грант на проведення досліджень у Австрії для іноземних студентів

Міністерство науки, досліджень і економіки Австрії спільно з ЄС запрошують студентів бакалаврату, магістратури й аспірантури до Австрії з метою проведення досліджень. Грант на навчання може бути наданий на період до 1 року. Перевага надається кандидатам, родичі яких постраждали від нацистського режиму.

Грант: щомісячна стипендія розміром в 1 050 €, медична страховка, проживання
Дедлайн: 1 вересня

Стипендії для навчання в університеті мистецтв у Лондоні

Громадяни України можуть претендувати на стипендію, яка допоможе покрити кошти на навчання і частково – на проживання. Стипендія поширюється на будь-які спеціальності із наявних в університеті. Серед галузей: мода, архітектура, MBA у сфері моди, реклама, зв’язки з громадськістю, журналістика тощо.

Грант: 25 000 £
Дедлайн: 31 травня

Школа дипломатії в Естонії

Молоді дипломати та державні службовці України запрошуються до участі в тренінговій програмі з міжнародних відносин і європейської інтеграції, яка відбудеться в Естонській школі дипломатії у вересні 2017 року – травні 2018 року.

Грант: щомісячна стипендія, проживання у Таллінні, страховка та додаткові витрати
Дедлайн: 9 червня

робочий процес

Аспірантура в університеті Нової Зеландії

Victoria University of Wellington пропонує іноземним студентам стипендії для навчання на програмах PhD. Тривалість стипендії – три роки. Програма поширюється на всі спеціальності.

Грант: 23 500 $ за рік і покриття витрат на навчання
Дедлайн: 1 липня

Навчання у Нарвському Коледжі Університету Тарту

Нарвський Коледж Університету Тарту пропонує взяти участь у конкурсі на безкоштовні програми вищої освіти (bachelor, integrated master and degree studies).

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 1 червня

Програма досліджень у Японії

The Matsumae International Foundation – неурядова організація, що приймає заявки на участь у дослідницькій програмі 2017 року. Тема цьогорічної програми: «На шляху до глибшого розуміння Японії та миру в усьому світі». Щороку гранд виплачується 20 кандидатам з різних країн на період від 3 до 6 місяців.

Грант: стипендія на дослідження та проживання, страховка, авіаквиток, посібники
Дедлайн: 31 серпня

The post Гранти червня для студентів і науковців appeared first on Студвей.