Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Готівковий курс валют 20 червня: євро знову почало падати

Курс гривні щодо євро 20 червня знову зріс, в той час як долар зупинив своє кількатижневе падіння.
Про це свідчать дані сайту finance.ua.
Так, курс долара до гривні, у порівнянні з понеділком, не змінився – купували його за 25,82 гривні, а продавали – за 26,06 гривні.
Натомість євро знову почав втрачати – купували його на 4 копійки дешевше, аніж напередодні – за 28,76 гривні, а продавали – за 29,22 гривні (- 3 копійки проти понеділкового значення).
За курсом НБУ долар 20 червня змін у порівнянні з понеділком не зазнав і коштував 26,02 грн. Євро за курсом НБУ встигло підрости на 9 копійок – до 29,14 грн.
З початку червня долар на готівковому ринку повільно падав: 31 травня він коштував 26,34 грн, а за два з половиною тижні його ціна впала на 28 копійок – до 26,06 грн. А от з початку травня до сьогодні ціна американського долара впала на 44 копійки. Тож бачимо повільну тенденцію зміцнення гривні щодо долара.
Курс євро в червні також демонстрував тенденцію до падіння. Станом на 31 травня європейська валюта коштувала 29,49 грн і до сьогодні подешевшала вже на 35 копійок. Зауважимо, у травні був стрибок курсу євро після перемоги Еммануеля Макрона на виборах президента Франції.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share