Горішні Плавні могли стати Святомиколаївськом

Міська рада Горішніх Плавнів підтримала резолюцію громадських слухань щодо перейменування міста на Святомиколаївськ 22 червня 2016-го.

В опитування взяло участь 725 городян. З них 492 голоси набрав Святомиколаївськ, 92 – Наддніпрянськ, 62 – Добровольськ, 22 – Горішні Плавні.

Після затвердження резолюції депутати відправили його до юрвідділу. Також подали позов до Вищого адміністративного суду України у зв’язку з перейменуванням Комсомольська на Горішні Плавні.

Суд не підтримав міську раду. Офіційною і законною назвою міста лишилися Горішні Плавні.