Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Головні новини 16 липня: останнє повідомлення Вороненкова та страйк шахтарів під землею

В неділю, 16 липня, оприлюднили останнє SMS-повідомлення екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. У Луганській області на шахті 70 шахтарів розпочали страйк через невиплату заробітної плати. У Росії сконфузились з невдало передертим українським брендом. Такими були головні новини 16 липня.
Останнє повідомлення Вороненкова
23 березня колишнього депутата Держдуми РФ вбили біля готелю “Прем’єр Палац” у Києві. Вбивцею виявився уродженець Севастополя Павло Паршов. 16 липня радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко показав SMS-повідомлення, відправлене екс-депутатом Держдуми Росії Денисом Вороненкова за дві хвилини до своєї смерті.
“Денис Вороненков загинув о 11:23. А своє останнє SMS він написав мені. 11:21 – це було SMS про те, що він мені скинув інтерв’ю і написав мені про те, щоб я подивився його. “Главред вчора був в захваті і сказав, що на одному диханні читається”. Я відповів “Гуд”, через кілька хвилин Дениса не стало”, – розповів Антон Геращенко.
Останнє SMS-повідомлення Вороненкова
Страйк шахтарів
У Луганській області на шахті ім. Капустіна 70 шахтарів розпочали страйк через невиплату заробітної плати. На шахті працюють тільки водовідлив і вентиляція.
“Шахтарі шахти ім. Капустіна ДП “Лисичанськвугілля” другу добу не виїжджають з шахти. Вчора (15 липня, – “24”) І зміна шахти ім. Капустіна відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускатися. Ціль – виплата заборгованості по з/п починаючи з 2015 року”, – йдеться у повідомленні голови Федерації вільних профспілок Михайла Волинеця.

Згодом адміністрація шахти запропонувала на час страйку виплачувати 2/3 ставки, а прохідникам взагалі не платити.
Незалежна профспілка гірників України закликає гірників не погоджуватися з такими умовами. А вимагати оплату в розмірі середньої заробітньої плати на час протесту. А також вимагати укладання угоди про те, що адміністрація зобов’язується не переслідувати гірників після акції, – зазначив голова Федерації вільних профспілок.
За словами Волинця, також шахтарі мають підняти питання про підвищення зарплати, оскільки ціни на продукти і тарифи на комунальні послуги постійно ростуть.
Фото дня: відпочинок в окупації
У терористів “ДНР”, як виявилось, є свій курорт на березі моря – селище Сєдово перетворилося на єдине для морського відпочинку місце на території, якою тимчасово керують бойовики, щоправда спостерігачам СММ ОБСЄ сюди не можуть потрапити.

Дя в’їзду до селища необхідно отримати попередній дозвіл від “ДНР”, оскільки Сєдово є “прикордонною зоною, в якій діє особливий статус в’їзду-виїзду”.

Курйоз дня
Виробники мінеральної води у Росії “позичили” у відомої української марки мінеральної води “Поляна квасова” етикетку. Фотодоказ опублікували у Twitter.
Нна фото видно, що російський виробник не полінувався частково змінити лише назву мінеральної води та одяг гуцула.
На російській етикетці назва води звучить як “Поляна песен”, а росіянин у постолах і з українською трембітою все ж виглядає доволі дивно.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share