Голлівуд дискримінує жінок, людей з інвалідністю та представників ЛГБТ

Вчені Університету Південної Каліфорнії стверджують, що Голлівуд дискримінує жінок, людей з інвалідністю, представників ЛГБТ, а також етнічні меншини.

Дослідження проводили на основі аналізу понад 900 популярних фільмів, які вийшли протягом 2007-2016 років. Протягом дев’яти років не було практично ніяких змін у розмаїтті персонажів. Переважно у фільмах представлені білі, гетеросексуальні та цілком здорові чоловіки. Про це повідомляє annenberg.usc.edu.