Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Голландські студенти створили перший біорозкладний автомобіль

car

Студенти Технічного університету Ейнховена (Голландія) за підтримки компанії TomTom’s Traffic створили перший у світі біорозкладний автомобіль.

«Це перший у світі автомобіль, який може бути повністю переробленим», – розповів член команди винахідників Лус ван дер Беукен.

Новостворене авто отримало назву «Ліна». Воно може перевозити до чотирьох осіб. За словами винахідників, в основі багатьох елементів конструкції машини лежить лляне волокно.

«Льон має дуже міцну структуру. Якщо накладати такі волокна один на одного під різними кутами, то можна створити панелі, які можна порівняти з алюмінієм та вуглеволокном, що активно використовуються у виробництві автомобілів», – додав Лус ван дер Беукен.

Студенти вже завершують усі необхідні роботи. Надалі вони чекатимуть на перевірку та дозвіл на використання транспортного засобу на дорогах загального вжитку.

Нагадаємо, раніше шведські студенти повідомили про те, що разом із Siemens випускатимуть бюджетні електрокари за $22 тисячі. Сторони мають намір уже з 2018 року випускати по 50 тисяч електрокарів щорічно.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Голландські студенти створили перший біорозкладний автомобіль appeared first on Студвей.

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share