Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Геращенко жорстко відповіла матері Агеєва

Перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко прокоментувала ситуацію із затриманим кадровим військовим РФ Віктором Агеєвим.
Геращенко порадила матері схопленого на Луганщині Агеєва, який воював на боці бойовиків, апелювати із закликами щодо звільнення її сина до президента Росії Володимира Путіна, який і розв’язав війну на сході України.
Про це вона сказала в ефірі “5 Каналу”.
Що стосується тієї жінки з Росії, яка відвідала тут свого сина, якого вона, на жаль, недостойно виховала, то їй треба апелювати до президента своєї країни, який її сина, кадрового військового, послав в Україну вбивати українців, – сказала Геращенко.
На її думку, підло і несправедливо від України вимагати звільнення полонених у той час, як Путін і далі надсилає кадрових військових на Донбас.
“Для мене є найбільша підлість так званого ліберального журналіста, який використовує ці речі. По-перше “ліберальний” журналіст “Новой газети” має звернутися до Путіна, президента своєї країни, який розпочав війну проти України, з вимогою вивести війська і звільнити українців. Оце буде чесно”, – додала чиновниця.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share