В Індії студентку змусили зняти бюстгальтер перед іспитом

Бра

Перед складанням іспитів індійських студентів перевіряють за допомогою металошукача, аби уникнути списування. Саме тому 18-річну студентку із штату Керала (Індія) попросили зняти бюстгальтер перед входом до аудиторії.

Дівчина була змушена зняти бюстгальтер через наявність на ньому металевих застібок, на які спрацював металошукач.

«Моя донька зайшла до центру, щоб повернутися через кілька хвилин і віддати мені свій бюстгальтер», – говорить мама студентки. Також вона додала, що перед цим студентка спеціально купувала одяг, тому що «темні кольори не дозволено».

«У нас є чіткі інструкції: якщо металошукач видає звуковий сигнал, ніхто не допускається всередину. Щоразу, коли він спрацьовував, ми просили студентів вилучати заборонені речі», – пояснив виданню NDTV працівник навчального закладу Джалаледдін К.

Іншій студентці довелося відірвати від своїх джинс ґудзик. На нього також спрацював металошукач.

Окрім перевірки за допомогою металошукача, у престижних медичних університетах Індії ввели дрес-код: заборонені довгі рукава, значки та брошки, закрите взуття та шкарпетки.

Нагадаємо, 18-річний студент створив сенсорний бюстгальтер для виявлення раку грудей.

Фото: pexels.com

Реклама

The post В Індії студентку змусили зняти бюстгальтер перед іспитом appeared first on Студвей.