В Індонезії двох хлопців привселюдно відшмагали за гомосексуальні стосунки

chlopec

У провінції Асех в Індонезії привселюдно побили палицями двох хлопців нетрадиційної сексуальної орієнтації. Кожен отримав по 83 удари.

Представники карних органів вдерлися до помешкання 20-ти та 23-річного юнаків, та побачили їх разом у ліжку в березні цього року.

Юнаків били поблизу мечеті. Кати мали закриті обличчя. На покарання прийшов подивитися цілий натовп людей зі смартфонами, який перетворив кару на розважальне дійство.

chlopec2
Люди вигукували: «Нехай це буде уроком», «Роби це сильніше». Перед цим організатори події попросили глядачів не кидатися на юнаків, оскільки «вони також люди».

Журналістка ВВС Ребекка Хеншке зустрілася з одним із юнаків напередодні покарання: «Він був таким наляканим, що все його тіло трусилося. Він худий, блідий і мав червоні плями на шкірі. Нам не дозволили говорити наодинці».

Жінка також розповіла, що перед тим, як представники карних органів вдерлися до хлопця в кімнату, він закінчував навчання у медичному виші й планував стати лікарем. Тепер його заочно вигнали з університету.

Відео, на якому карателі вдерлися у помешкання, раніше поширили в мережі. У ролику було видно двох голих юнаків, які благають про допомогу.

Гомосексуальні стосунки легальні скрізь в Індонезії, крім провінції Асех. Суворі правила щодо представників ЛГБТ у регіоні запровадили в 2014-му році. Це перший випадок, коли відбулося привселюдне покарання за гомосексуальність.

Нагадаємо, раніше студентку з російського міста Краснодар визнали винною в пропаганді гомосексуалізму серед неповнолітніх. Причиною такого звинувачення стала публікація тематичних постів у соцмережі.

Фото: bbc.com

Реклама

The post В Індонезії двох хлопців привселюдно відшмагали за гомосексуальні стосунки appeared first on Студвей.