В Укрзалізниці анонсували запуск потяга до Болгарії

Укразалізниця запускає потяг сполученням Львів-Варна (Болгарія).

Про це повідомив голова Укрзалізниці Войцех Балчун у facebook.

Новий маршрут запрацює з 15 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця продовжила маршрути популярних потягів до курортів

“Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п’ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії”, – написав він.

Голова “Укрзалізниці” додав, що незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль, чий маршрут пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, а також анонсував безпересадкове сполучення Київ-Відень.

Укрзалізниця відкрила продаж квитків у польське місто Холм у міжнародних залізничних касах. Вартість проїзду становитиме близько 200 гривень.