В Україні стартує пілотний етап PISA 2018

reading

З 15 до 31 травня в Україні проходитиме пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти під назвою PISA-2018. До нього залучать близько 2000 учнів і студентів із понад 40 навчальних закладів.

Мета пілотного етапу – перевірити як працюють інструменти дослідження в Україні, апробувати процедури адміністрування і технологічні схеми підготовки й проведення дослідження в навчальних закладах. Завдяки цьому під час основного дослідження можна буде отримати більш достовірні результати.

На учасників чекають тестування з математики, читання й природничих наук, а також анкетування. Результати окремих учнів/студентів і навчальних закладів будуть конфіденційними. Перші результати, а також міжнародний і національний звіти PISA-2018 будуть оприлюднені у грудні 2019 року – після проведення основного етапу дослідження.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українську освіту незадовільно оцінюють майже 25% студентів. Такими є результати всеукраїнського студентського дослідження #MakeUkrainianEducationGreatAgain.

Фото: pexels.com

The post В Україні стартує пілотний етап PISA 2018 appeared first on Студвей.