Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

В Україні остаточно скасують оцінки для школярів 1-2 класів

girl

У 1-2 класах початкової школи в Україні учням не ставитимуть оцінок, а в 3-4 класах привчатимуть до системи балів. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, у Новій українській школі відійдуть від карального оцінювання. «Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. В Новій українській школі буде створено стимулювальну систему – де досягнення підкреслюватимуться на рівні з помилками», – зазначила Гриневич.

Щоб засвоїти нові методики викладання, підходи до оцінювання та інші елементи нової школи, напередодні старту реформи 22 тисяч учителів, що братимуть перші класи, пройдуть комплексне перенавчання.

«Ми маємо оцінювати дітей на основі компетентнісних завдань. Погодьтеся, що наша профільна школа зараз орієнтована саме на складання оцінювання. Без переорієнтації завдань від чинної моделі ми відійти не зможемо», – пояснила міністр.

У створенні компетентнісних завдань має допомогти проведення міжнародного дослідження PISA. Воно проходитиме в Україні у 2018 році.

Нагадаємо, уряд має намір ввести положення про відкритий Wi-Fi у школах до переліку універсальних цифрових послуг для українців на законодавчому рівні.

Фото: pexels.com

Реклама


The post В Україні остаточно скасують оцінки для школярів 1-2 класів appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share