В Україні зняли мультфільм за «Кобзарем» у стилі зомбі-хорору

Шевченко_в_КНУ

В Україні презентують мультсеріал за «Кобзарем» Тараса Шевченка. Його автори прагнуть осучаснити твори поета і подати їх по-новому.

Короткометражний фільм створювали протягом року, за який зробили понад 400 малюнків у стилі українського бароко. Невдовзі мультфільм покажуть на одному з загальнонаціональних каналів.

Усього мультфільм матиме 12 серій. В основі першої серії анімаційного серіалу – містичний вірш «За байраком байрак» у стилі зомбі-хорору. Анімацією «Кобзаря» займаються творці коміксу «Даогопак».

«Якщо ми будемо працювати з Шевченком як із кріпаком, то це буде сльозлива шароварщина. А якщо як із Стівеном Кінгом, як з автором хорорів, то буде зовсім інше ставлення», – каже продюсер серіалу Максим Прасолов.

«У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Анімували всі сцени з його малюнків. Кожна фігура розрізалася на частини – від 20 до 140 – і ці частини анімувалися», – пояснює режисер Богдан Шевченко.

Нагадаємо, раніше студент НУ «Львівська політехніка» склав портрет Шевченка з кубиків Рубіка.

Фото: pexels.com

Реклама

The post В Україні зняли мультфільм за «Кобзарем» у стилі зомбі-хорору appeared first on Студвей.

Читати