В США стався витік небезпечного хімікату у басейн з дітьми: багато постраждалих

В американському місті Дарем стався витік хімікатів у басейн. В результаті інциденту постраждали 42 людини й з них 40 – діти.
Близько 15:00 години до рятувальників надійшов дзвінок із повідомленням про різкий запах хімікатів у басейні. На той момент у воді було близько 45 людей. 6 дітей забрали до лікарні у важкому стані.
Проте, після лікування їхній стан стабілізувався. У воду потрапив гіпохлорит натрію, який використовують для щоденної дезінфекції басейнів.
При потраплянні на шкіру у великих кількостях, він може спричинити серйозні наслідки. Поліція зазначила, що витік стався механічно, підозри на теракт немає.