В США помер оскароносний режисер

В Лос-Анджелесі помер американський режисер Джон Гілберт Евілдсен. Він добре відомий за роботою у фільмах “Роккі” і “Хлопець-каратист”. Зокрема, за роботу над фільмом “Роккі” Евілдсен отримав “Оскар”.
Про це заявив син режисера Ентоні Евілдсен, пише Тһе Los Angeles Times.
Режисер помер на 82 році життя. У нього був рак підшлункової залози.
“У моєму розумінні він був надзвичайною людиною. Неймовірно талановитим, енергійним і дуже впертим. Часом йому це шкодило, а часом і йшло на користь”, – розповів Ентоні.
Сильвестр Сталоне, який зіграв головну роль у “Роккі”, теж прокоментував смерть режисера:
“Великий режисер Джон Г. Евілдсен, який отримав “Оскар” за режисуру “Роккі”! Я впевнений, що скоро ви будете керувати хітами на небесах. Дякую”, – написав Сталоне.

The great director John G. Avildsen Who won the Oscar for directing Rocky! R. I. P. I’m sure you will soon be directing Hits in Heaven- Thank you , Sly
A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on Jun 16, 2017 at 8:00pm PDT