КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В СБУ повідомили, скільки українців звільнено з полону з початку АТО

З початку війни на Донбасі з полону бойовиків звільнено 3138 осіб за сприяння Об’єднаного центру Служби безпеки України з координації пошуку і звільнення незаконно позбавлених волі осіб та заручників та встановлення місця знаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції.
Про це передає УНІАН.
З такою заявою виступив керівник центру СБУ Юрій Качанов повідомив на засіданні круглого столу на тему: “Звільнені з полону: допомогти, не травмуючи”.
Також він повідомив, що в рамках виконання покладених на центр завдань було створено облік військовослужбовців та цивільних осіб, які були протиправно позбавлені волі або які зникли безвісти. За словами Качанова, центр розпочав роботу з 7 квітня 2014 року – з самого початку антитерористичної операції на сході України.
За час існування обліку, з 7 квітня 2014 року, за сприяння центру було знайдено, а також звільнено 3 тис. 138 осіб. Серед них є і військовослужбовці, і цивільні особи, в журналісти, і т.д. Це різні верстви населення, – сказав Качанов.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share