Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

В Петербурзі пройшли пікети на захист України

1 серпня у Санкт-Петербурзі РФ пройшли пікети на підтримку України. Біля консульств Великобританії, Франції, США та Німеччини люди тримали плакати із закликами зупинити агресію Росії.

Про це повідомили у виданні Lb.ua.

“Наші вимоги: максимальна кількість санкцій путінському режиму, його верхівці і особисто Путіну; виконання США і Великобританією положень Будапештського меморандуму. У підсумку бажаємо побачити Путіна на лаві підсудних у Гаагському трибуналі”, – сказали організатори пікетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома кількість полонених українців

Люди стояли з плакатами “Досить тиснути руку вбивці”. Називали Путіна міжнародним злочинцем і вимагали для нього персональних санкцій. Визнавали, що в їх країні діє культ війни.

Акцію ініціювала російська організація “Антивоєнний комітет”. Вони прагнуть об’єднати росіян, аби зупинити війну з Україною і вивести війська з Криму і Донбасу.

Відомий російський блогер Олександр Тверськой після загибелі українського бійця на Донбасі 19-річного Максима Ісаєнка розбурхав мережу гнівним постом про необхідність закрити українсько-російський кордон і ввести кримінальну відповідальність за проросійську позицію. Також він пропонує заборонити в Україні символіку РФ та “русского мира”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share