В Одесі студенти влаштували битву подушками

Новина

Цими вихідними на Грецькій площі в Одесі відбулася масова битва подушками. Дійство пройшло під акомпанемент одеського музичного гурту Free Soul.

Подушки
На заклик організаторів відгукнулися близько 20 чоловік. Деякі учасники заради битви приїхали з Києва.

Подушки1
Головною умовою участі в дійстві була наявність власної зброї – подушки. Всього битва тривала близько півгодини.

ПОдушки2
«Ми розважилися, виплеснули весь негатив і тепер із новими силами можна йти і закінчувати сесію та іспити», — заявив організатор заходу, голова одеської молодіжної організації «Сім’я Дюка» Елвін Янгулов.

Подушки3
Жертв та постраждалих після битви нема. Учасники розійшлися з площі з гарним настроєм та зарядом енергії.

Нагадаємо, раніше одеські студенти провели в центрі міста акцію «Візьми, якщо потребуєш». Вони обклеїлися грошовими купюрами та пропонували їх малозабезпеченим перехожим.

Фото: pushkinska.net

The post В Одесі студенти влаштували битву подушками appeared first on Студвей.

Читати