Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

В ОБСЄ розповіли деталі збройного нападу на місію з боку терористів Донбасу

20 червня на підконтрольній бойовикам території Донецької області кілька озброєних бойовиків атакували представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.
Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ на Донбасі.
Зазначається, що інцидент трапився поблизу пункту пропуску “Ясинувата”, який контролюється бойовиками.
“Спостерігачі СММ ОБСЄ побачили, як два чоловіки у камуфляжі, один з яких бкув озброєний карабіном, пройшли у західному напрямку в 80 метрах від пункту пропуску. Згодом патрулі місії почули постріли, які пролунали з боку вищезазначених чоловіків”, – зауважили в ОБСЄ.
Зауважимо, що місія ОБСЄ складалася з чотирьох броньованих авто та 12 членів (два патрулі).
Опісля два чоловіки з прикритими обличчями – в одного була балаклава, а в іншого шарф – наблизилися до одного з патрулів та почали кричати. Крім того, за деякий час озброєний чоловік підбіг до іншого патруля та намагався відкрити двері з боку водія. Також він намагався розбити скло прикладом. Коли йому не вдалося це зробити, чоловік підбіг до першого патруля та наставив свій карабін на водія з пасажирами. Коли ж він намагався відкрити двері, водій рушив з місця. Щоправда, водночас озброєний чоловік встиг прикладом розбити заднє вікно. Також трохи згодом він вистрілив кілька разів у повітря та ричі у бі к патруля ОБСЄ, – наголосили представники місії.
Зауважимо, у підсумку ніхто не постраждав і обидва патрулі повернулися до Донецька.
Про інцидент представники СММ ОБСЄ повідомили Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share