КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В Мінську домовилися про чергове перемир’я

Члени Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі, в тому числі, представники угруповань ОРДЛО, підтвердили прихильність введення режиму припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції в зв’язку з початком навчального року.

Так зване «шкільне перемир’я» почне діяти з 00:00 25 серпня, повідомляє Дзеркало тижня.

«Сторони зобов’язуються вжити всіх необхідних заходів для забезпечення сталого і безстрокового режиму припинення вогню», — повідомила прес-секретар екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook ввечері в середу, 23 серпня.

Крім того, сторони зобов’язалися «забезпечити надійний і безпечний доступ СММ ОБСЄ по всій території України, відповідно до її мандату».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкільне» перемир’я може стати реальним миром — Геращенко

Українська сторона в черговий раз зажадала від бойовиків припинити агресію і загрози по відношенню до спостерігачів ОБСЄ і покарати винних у загибелі співробітника СММ ОБСЄ в квітні 2017 року.

Глави держав «Нормандської четвірки» висловили рішучу підтримку рішенню Тристоронньої контактної групи оголосити в зоні АТО черговий режим припинення вогню, приурочений до початку навчального року.

У червні Тристороння контактна група по врегулюванню конфлікту в Донбасі домовилася про так зване «хлібне перемир’я» на час збору врожаю з 24 червня по 31 серпня.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share