В мережі відкрили вільний доступ до 6 тисяч дитячих книг

Бібліотека історичної дитячої літератури при Університеті Флориди надала безкоштовний онлайн-доступ до більш ніж 6000 дитячих книг. Серед них можна завантажити або читати онлайн унікальні екземпляри дитячої літератури.

Книги, які розміщені у вільному доступі на сайті бібліотеки, створені у період з 1850 по 1943 роки. Видання на сайті відфільтровані у хронологічному порядку, а також читач може вибрати певне видавництво або жанр, який бажає завантажити або прочитати, – повідомляє канал “24”.

Велика частина книг написані англійською мовою, але є також твори німецькою та французькою. Щодо самих книг, то в онлайн-бібліотеці тепер є казки братів Грімм, “Подорож і пригоди капітана Гаттераса” і “Навколо світу за вісімдесят днів” Жуля Верна, “Робінзон Крузо” Даніеля Дефо, “Алі-Баба і сорок розбійників”, “Красуня і Чудовисько”, “Пригоди Аліси в країні Чудес” та багато інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовні книги та уроки англійської: сестри з Криму відкрили оригінальну кафе-кондитерську

В Україні Мінкульт створив Інститут книги.