Віце-прем’єр і нардеп фракції Порошенка каталися на форум, організований росіянами – ЗМІ

Економічний форум в Монако, на який 2 червня їздили віце-прем’єр Володимир Кістіон і народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Ніна Южаніна, організувала російська компанія.

Про це повідомляють журналісти програми “Схеми”.

За розслідуванням ЗМІ, компанія Adam Smith Conferences, яка офіційно влаштувала форум з енергетичної безпеки за участю екс-міністра режиму Януковича Миколи Злочевського, вже давно входить до російської групи “Тринити Ивентс”. На сайті групи повідомляється, що вона є найбільшим організатором ділових форумів у Росії та СНД.

А компанія Burisma Group Злочевського була головним спонсором форуму.

Розслідування з’ясувало, що Adam Smith Conferences разом із Burisma Group організовували в лютому 2017 року й форум з енергетичної безпеки у Києві.

Один з організаторів форуму в Монте-Карло повідомив, що Adam Smith Conferences афілійована з Інститутом Адама Сміта (Adam Smith Institute).

Злочевський наново легалізується у суспільстві: спочатку руками Генпрокуратури, яка зняла з нього всі обвинувачення, а тепер за допомогою українських високопосадовців на очах міжнародної спільноти, вказують журналісти.