Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Віце-прем’єр Росії Рогозін став персоною нон-грата у Молдові

Молдова оголосила віце-прем’єра Росії Дмитра Рогозіна небажаною персоною на своїй території. Відтепер чиновнику заборонений в’їзд до цієї країни і транзит через її територію.
Як відомо, 20 липня Молдова відмовилась прийняти військовий літак, на борту якого перебував віце-прем’єр Росії Дмитро Рогозін.
У прес-службі Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції (МЗСЄІ) зазначили, що обурені образливими висловлюваннями Рогозіна на адресу країни, пише місцеве видання Аgora.
“Надзвичайний і Повноважний Посол Росії у Кишиневі Фарит Мухаметшин був запрошений у МЗСЄІ, у зв’язку з недавніми публічним і заявами віце-прем’єр-міністра РФ Дмитра Рогозіна. Зокрема, було звернуто увагу російського посла на інтерв’ю Рогозіна телеканалу “Росія-24″, в якому він допустив цілий ряд образливих висловлювань на адресу Молдови і її громадян. Російський віце-прем’єр також допустив образливі оцінки на адресу влади країни”, – йдеться у повідомленні.
Влада Молдови розцінила ці і інші подібні заяви віце-прем’єра РФ зазначивши, що це грубе втручання у внутрішні справи держави.
З огляду на ці обставини, послу Фаріта Мухаметшин повідомили про рішення влади Молдови оголосити Дмитра Рогозіна небажаною персоною на території Республіки Молдова, заборонивши йому в’їзд і транзит через територію Молдови, – підкреслили у МЗС.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share