Вітаємо Капранова Яна Васильовича із присудженням наукового ступеня доктора наук

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 420 від 15.04.2021 року “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Капранову Яну Васильовичу доценту кафедри англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця присуджено науковий ступінь доктора філологічних наук, спеціальність 10.02.17 – порівняльно-історичне і типологічне мовознавство.

Тема дисертації: “Діахронічна інтерпретація і верифікація ступенів  споріднення ностратичних мов (на матеріалі етимонів *HuḲa, *wol[a], *wete, *phaħ- (~ *phǝħ-), *marV)”.

Науковий консультант – Корольова Алла Валер’янівна, доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Київського національного лінгвістичного університету.

Бажаємо міцного здоров’я і подальших наукових звершень!