Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Вісім чиновників за півроку заробили 23 мільйони гривень

 Був пробіл, яким скористалися виконавці. Я подивився цифри вони були захмарні. Треба це швидко виправляти, го­ворить прем’єр-міністр 39-річний Володимир ­Гройсман під час засідання уряду 23 ­серпня.

Цього дня Кабмін обмежив винагороди державним виконавцям Міністерства юстиції до 200 прожиткових мінімумів це 308 тис. грн. Торік у вересні уряд затвердив їм заохочення праці 2% від повернутого державі боргу. Ще 0,5% належало керівникові органу виконавчої служби та його заступникам, яким підпорядковується виконавець. За шість місяців 2017-го вісім чиновників отримали винагород на більш як 23 млн грн.

“У країні був критично низький рівень виконання рішень 5 відсотків. Чого тоді варта судова реформа? Навіщо потрібні суди, рішення яких не виконують?” пише бізнесмен 58-річний Карл ­Волох.

 Основне питання для країни це не вісім чиновників, які отримали високу зарплатню. А те, що за дев’ять місяців рівень виконання рішень підвищився втричі. Це означає, простимулювали роботи держ­виконавців правильно. До речі, не за рахунок платників податків, а за рахунок винуватців. Уряд обмежив винагороди і це неправильно. Бо тепер виконавець дійде до максимуму й зупиниться. Почне відкладати цікаві для нього справи на майбутнє”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share