Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Вірш відомої української письменниці став атмосферною піснею

Дівочий електрофолк-гурт “Ptakha” спільно з віолончелістом Володимиром Бедзвіном створили з вірша Катерини Бабкіної магічну пісню під назвою “Човни”.
Про це повідомили у прес-службі гурту.
Композиція “Човни” стала першою піснею гурту, за основу якої замість народної пісні дівчата з “Ptakha” взяли вірш сучасної української авторки.
Вірш про почуття і переживання Катерина Бабкіна написала під впливом подорожі у Варшаву. До слова, нещодавно поетеса видала нову збірку віршів “Заговорено на любов”.
Цей вірш був написаний під впливом подорожі у Варшаву. Приємно, коли тексти отримують нове життя у вигляді пісень, – прокоментувала ініціативу гурту письменниця.
За словами учасниць Ptakha, цей вірш їх зачарував таємничістю та відвертістю, тож вирішили його передати ще й піснею. Тож робота над піснею закипіла одразу у трьох містах світу – у Львові, Лондоні та Ванкувері, оскільки цього разу до команди приєднався львівський віолончеліст Bedzvin, який зараз живе у Канаді.
Оскільки дівчата з “Ptakha” працюють на відстані і збираються разом лише декілька разів на рік, співпраця з музикантом з Ванкувера додала пісні ще більшої різноманітності.
Це, звичайно, робить процес створення пісень дещо тривалішим, але з іншого боку, – це дуже цікавий та корисний досвід, – кажуть учасниці гурту.
Сам Володимир Бедзвін каже, що попрацювати з “Ptakha” було цікаво, адже це чудова можливість дослідити нові можливості для віолончелі.
“Мені подобається брати участь з різними колективами, особливо з певним фолк-напрямком. Врешті, я починав з української фольк-музики як вже незалежний музикант. Й дівчата мають доволі цікаві ідеї, сподіваюсь що й в подальшому будемо робити щось разом”, – сказав музикант.
Дві бандури, три вокали та електронна складова разом з насиченою партією віолончелі створили гармонійний, легкий та водночас ритмічний трек.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share