Військові медики допомогли жінці народити трійню біля лінії розмежування на Донбасі

Неподалік лінії розмежування на Донбасі українські військові медики прийняли важкі пологи в жінки, допомігши їй народити трійню.
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.
Там зазначили, що через постійні вогневі провокації бойовиків у багатьох прифронтових селах і містечках відсутнє достатнє медичне забезпечення. Тож, щоб підтримати місцевих жителів, військовослужбовці ЗСУ підвозять воду і продукти, а медики 66 передового військового госпіталю у складі лікарсько-санітарних бригад виїжджають для обстеження та надання допомоги як військовослужбовцям, так і цивільним.
До військових медиків звернулась породілля, в якої передчасно почались складні пологи. Керівник групи, підполковник медичної служби Андрій Кострубський прийняв рішення приймати пологи на місці, – мовиться у повідомленні штабу АТО.
Там зазначили, що пологи виявились складними, адже під серцем жінка носила трійню.
“Медики зробили все, щоб врятувати життя жінки і її дітей. Тепер завдяки високому професіоналізму військових лікарів Україна отримала нових патріотів”, – зазначається у повідомленні.