Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Візовий режим із Росією підтримує більш як третина українців

Більше половини українців проти ідеї запровадження візового режиму з Росією, за – третина.

Про це йдеться у результатах опитування Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва і Центру Разумкова, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

51,4% респондентів не підтримують запровадження візового режиму з Росією, підтримують – 32,9%, а не змогли визначитись – 15,7%.

Так, найбільшу підтримку ідеї запровадження візового режиму з РФ висловили жителі на заході країни (підтримують, 28% – ні), а найменшу – мешканці південних областей (14% підтримують, а 62% – ні)

91,8% респондентів відповіли, що за останні три роки не відвідували Росію, а лише 8,1% сказали, що були. Тим не менше у половини опитаних у РФ живуть родичі, друзі або близькі знайомі.

Опитування провели з 9 по 13 червня 2017 року. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України за виключенням АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка 2,3%.

Водночас за інформацією агенства, у Міністерстві закордонних справ України працюють над тим, як найкраще обмежити в’їзд до країни громадянам РФ.

“Робота розпочалася, і МЗС, залучаючи експертів та громадянське суспільство, обговорює це не лише на державному, урядовому рівні. Це одна з опцій… Рішення з цього питання ще не було ухвалене, і у нас є багато інструментів, і кожен із них має право на майбутнє. Виходитимемо з тих реальних завдань, які ставляться перед МЗС і спецслужбами керівництвом держави”, – сказав директор політичного департаменту МЗС Олексій Макеєв.

Дипломат також розповів, що іншим варіантом може стати обмеження на в’їзд для певних категорій громадян РФ, які визначатимуть у процесі взаємодії зі спецслужбами, або ж ще як один варіант розглядається запровадження візового режиму.

Не виключено також запровадження абсолютної заборони на в’їзд в Україну з території РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візовий режим з Росією, пояс проти Путіна – що сказав Парубій журналістам

Громадян Росії впускатимуть на територію України лише за наявності біометричного паспорта. Додатково перевірятимуть відбитки пальців або сітківку ока. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share