Від вибуху у двоповерхівці постраждало 4 людей

В Ірпені на Київщині у житловому будинку вибухнув газ.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС

«У місті Ірпінь по вул. Тищенка, 3 а, 11 серпня о 2 год. 46 хв. в однокімнатній квартирі на першому поверсі двоповерхового шістнадцятиквартирного житлового будинку на два під’їзди вибухнув газ без наслідків горіння. Внаслідок вибуху постраждало чотири особи, з яких дві особи з опіками різних ступенів тяжкості госпіталізовано до лікарні», — йдеться у повідомленні.

У квартирі вибито два вікна, зруйновані міжкімнатні двері, пошкоджено дерев’яну підлогу на площі близько 15 м2 та обшивку вхідних дверей чотирьох квартир.