Вчені попередили про настання Пластикової доби

abandoned-accident-automobile-1448605 (1)

Дослідження показує, що пластик осідає в ґрунті як викопна речовина. Це можна вважати початком нової історичної доби.

Вчені припускають, що наявність пластику в ґрунті може бути ознакою «Антропоцену» – геологічної епохи, за якої людська діяльність впливає на природні процеси.

Перше дослідження покладів пластику в Каліфорнії виявило, що більшість пластикових частинок складали волокна із синтетичних тканин, що використовуються в одязі.

Щороку все більше мікропластику осідає по всіє планеті. Його знаходять глибоко в океанах, у горах і навіть в арктичному повітрі.

Вважається, що люди споживають щонайменше 50 000 частинок мікропластику на рік з їжею та водою.

«Ми вчили в школі про кам’яний, мідний і бронзовий вік. Невже те, що відбувається зараз стане пластиковою добою? Страшно, що наше покоління увійде в історію з таким досягненням», – зазначає авторка дослідження Дженніфер Брендон.

Нагадаємо, людство забруднило 60% світового океану.

The post Вчені попередили про настання Пластикової доби appeared first on Студвей.