Вчені показали, як виглядає алкоголь під мікроскопом

Компанія Bevshots випустила серію знімків, на яких представлені популярні алкогольні напої під мікроскопом.

Їх відзняли в хімічній лабораторії університету штату Флорида, пише УНН.

Краплю спиртного нанесли на спеціальний слайд, де вона повністю висохнула в особливому герметичному контейнері.

Весь процес зайняв до трьох місяців і включав в себе безліч пробних кадрів.

Як виявили вчені, на колір і форми “алкогольних картин” безпосередній вплив має вміст напою. У деяких з них можуть бути частинки фруктів, що містять лимонну кислоту і цукор, які і знаходили своє відображення на знімках.